Віртуальний факультет

   

Студенту

Списки студентів

Деталі

І курс

1ФВ

1. Андріяш Діана Борисівна
2. Гандзій Микола Олегович
3. Гриценко Ксенія Владиславівна
4. Демчук Максим Олексійович
5. Леонова Софія Сергіївна
6. Луценко Дар’я Валеріївна
7. Рязанець Яна Сергіївна
8. Хомчук Богдан Сергійович
9. Дузь Дмитро Станіславович
10. Котюк Олександр Миколайович
11. Єфремов Владислав Анатолійович
12. Парубець Владислав Юрійович
13. Горячев Сергій Григорович
14. Ткаченко Людмила Олександрівна

1ФР

1. Кирпиченко Олександр Романович
2. Ковальчук Богдан Русланович
3. Ничипорук Вікторія Валентинівна
4. Плахотник Антон Григорович
5. Середа Сімеон Олегович
6. Давидов Сергій Олександрович
7. Дубіцька Іванна Олександрівна
8. Красевич Аліна Михайлівна
9. Лешко Назарій Дмитрович
10. Мохаммад Рахмад Шакілович
11. Науменко Данііл Сергійович
12. Новохатній Владислав Русланович
13. Розсоха Владислав Дмитрович
14. Хижняк Данило Максимович
15. Ярославцев Олексій Володимирович
16. Сивак Анна Олександрівна
17. Флор Ітаз Луіс Едуардо

1. Баршак Єгор Олександрович
2. Бланк Денис Олександрович
3. Гладишева Мар’яна Андріївна
4. Мічковський Павло Володимирович
5. Себро Євгеній Олександрович
6. Теремецький Тимофій Павлович
7. Чорток Сабіна Миколаївна
8. Шапошніков Андрій Валерійович
9. Вдовиченко Анастасія Петрівна
10. Воліков Данило Євгенович
11. Назаров Олексій Юрійович
12. Плотніцький Ярослав Валерійович
13. Сіденко Данило Євгенійович
14. Сукретний Артем Володимирович
15. Олешевець Денис Віталійович
16. Карась Матвій Євгенійович

ІІ курс

2ФВ

1. Вишньов Семен Сергійович
2. Середа Ельвіра Дмитрівна
3. Іванов Олексій Сергійович
4. Пелінкевич Едуард Артурович
5. Єфіменко Дмитро Олександрович
6. Корецький Іван Сергійович
7. Дмитрук Михайло Олександрович
8. Романова Юлія Олександрівна
9. Грязєв Богдан Сергійович
10. Пирч Міла Миколаївна
11. Шиманський Єгор Вадимович
12. Лисак Анастасія Віталіївна

2ФР

1. Малаховський Олександр Анатолійович
2. Хворостяний Віталій Валерійович
3. Анжияк Єлизавета Дмитрівна
4. Загорська Аліна Сергіївна
5. Кот Дмитро Олександрович
6. Микитюк Леся-Марія Василівна
7. Джус Владислав Григорович
8. Мусаєв Максим Шавкатович

1. Голубцова Марія Олександрівна
2. Бєлобров Кирил Владиславович
3. Михайленко Микола Миколайович
4. Семененко Ярослав Григорович
5. Шустик Валерій Юрійович
6. Фастова Оксана Олексіївна
7. Каменчук Олександр Віталійович
8. ХондакДаниїв Дмитрович
9. Сафін Даніель Юрійович
10. Латюк Владислав Миколайович
11. Зозулюк Микола Сергійович
12. Цап Дмитро Олександрович
13. Левченко Ілля Павлович
14. Матвієнко Олег Володимирович
15. Миколаєнко Микола Олександрович
16. Калежнюк Вікторія Сергіївна
17. Кузьменчук Богдан Русланович
18. Джумакулов Джейхун Бегенжович
19. Резулов Бабамурай Амирович
20. Шірмедов Юнус Шохратович
21. Мусанов Фархат
22. Хаїтов Сулейман
23. Баллиєв Мансур
24. Розиєв Жемшит
25. Конниєв Байрам Баймурат
26. Борисенко Максим Віталійович


ІІІ курс

31КСФ

1. Бобчук Костянтин Станіславович
2. Гнезділов Євгеній Володимирович
3. Марчук Дмитро Леонідович
4. Мильченко Артем Сергійович
5. Одарюк Михайло Вікторович
6. Чайковський Дмитро Олегович
7. Сіріцький Олександр Андрійович
8. Тищенко Діана Петрівна
9. Кулініч Ярослав Володимирович
10. Пурис Інна Володимирівна
11. Долган Катерина Андріївна
12. Сунь Сююань

32СОТ

1 Єфимович Андрій Володимирович
2 Комунар Марина Сергіївна
3 Плінський Олександр Володимирович
4 Литвин Валерія Петрівна
5 Шкурко Владислав Андрійович
6 Сарапин Ігор Олегович

34 ФР

1. Бережна Поліна Олександрівна
2. Бродюк Денис Олександрович
3. Горонді Юлія Георгіївна
4. Єсіпова Катерина Олегівна
5. Кулак Юлія Олександрівна
6. Петриченко Юлія Олегівна
7. Пипко Катерина Олександрівна
8. Писар Марта Мирославівна
9. Коба Владислав Володимирович
10. Василевська Анастасія Вадимівна
11. Громніцький Владислав Леонідович
12. Дойчева Марина Миколаївна
13. Дрегало Катерина Сергіївна
14. Квачев Богдан Вадимович
15. Козенко Олексій Ігорович
16. Козяр Вероніка Віталіївна
17. Пастунік Вікторія Петрівна
18. Патлай Богдан Володимирович
19. Рось Станіслав Сергійович
20. Сосновчик Олена Іванівна
21. Степаненко Сергій Олександрович
22. Улько Артур Вікторович
23. Кучура Ярослав Вікторович
24. Катринець Ангеліна Михайлівна
25. Рибчинко Валентин Олегович
26. Рудовський Павло Дмитрович

37ОС

1. Алєксєєнко Галина Валентинівна
2. Кваско Надія Георгіївна
3. Малиш Артем Володимирович
4. Мащенко Вадим Сергійович
5. Мельник Олександр Сергійович
6. Невгад Дмитро Віталійович
7. Гошко Олександр Вадимович
8. Коваленко Сергій Сергійович
9. Скопець Максим Вікторович
10. Сухомлинський Володимир
11. Ступенко Євгеній Сергійович
12. Чуєв Богдан Янович
13. Ісаєнко Євгеній Юрійовича
14. Шапаренко Микола Володимирович
15. Садовський Станіслав Станіславович
16. Чуйко Іван Володимирович

IV курс

41КСФ

1. Бавзенюк Анастасія Юріївна
2. Галай Анастасія Сергіївна
3. Горстка Дмитро Володимирович
4. Демчук Максим Сергійович
5. Ковальчук Вероніка Юріївна
6. Коробка Віталій Юрійович
7. Куцан Дмитро Сергійович
8. Лєднєв Богдан Сергійович
9. Мельник Віталій Вадимович
10. ПігульДанііл Миколайович
11. Юрченко Влад Віталійович
12. Красюк Максим Сергійович
13. Пурис Костянтин Володимирович
14. Олексюк Микита Анатолійович
15. Шляхецький Владислав Віталійович

42 СОТ

1. Бобровник Олександр Сергійович
2. Гудзенко Євгеній Олександрович
3. Кичатий Сергій Вікторович
4. Луценко Артур Миколайович
5. Мордвінова Дар'я Миколаївна
6. Мухортова Наталія Олександрівна
7. НгевоДжейсонРойНганде
8. Ряшко Микола Васильович
9. Цимбал Вікторія Русланівна
10. Косюк Микола Олександрович
11. Слюсаренко Роман Олександрович
12. Мусанов Атахан
13. Ачилов Бабаназар
14. Войтенко Володимир Олександрович
15. Петриченко Анатолій Олегович

44 ФР

1. Артемчук Назарій Володимирович
2. Бабанський Дмитро Андрійович
3. Безштанько Владислав Вікторович
4. Бобровник Андрій Сергійович
5. Вознюк Михайло Миколайович
6. Волошинівська Анна Федорівна
7. Грабовець Валерій Миколайович
8. Гурко Павло Віталійович
9. Дениско Валерій Євгенійович
10. Драган Іван Миколайович
11. Дубова Анна Валентинівна
12. Заремба Марина Констянтинівна
13. Кіргеєва Вікторія Сергіївна
14. Ковальов Андрій Георгійович
15. Ковальчук Владислав Сергійович
16. Коробко Микита Олегович
17. Порошинський Максим Сергійович

45ФР

1. Котович Василь Сергійович
2. Кравчина Анастасія Сергіївна
3. Микитюк Микита Михайлович
4. МохаммадДжаміляШакілівна
5. Панов Сергій Олександрович
6. Плющ Владислав Сергійович
7. Рижа Оксана Андріївна
8. Сапсай Марія Євгеніївна
9. Скуратівська Раїса Віталіївна
10. Слухай Анастасія Володимирівна
11. Тихий Сергій Андрійович
12. Холодний Олександр Олександрович
13. Хомич Тетяна Олегівна
14. Яськова Катерина Андріївна
15. Кушнір Тетяна Сергіївна

47 ОС

1. Григор'єв Руслан Олександрович
2. Дерябин Максим Артурович
3. Єфіменко Ігор Анатолійович
4. Миколенко Віталій Сергійович
5. Пацкан Євген Віталійович
6. Пінчук Володимир Володимирович
7. Попов Денис Юрійович
8. ЯнаковДеніс Олександрович
9. Комаров Даніїл Олегович
10. Донець Віктор Русланович
11. Ільченко Олександр Олегович
12. Кравчук Владислав Миколайович
13. Гнатюк Руслан Юрійович
14. Шевчука Георгія Роіновича

І курс магістратура

1мФВ

1. Басова Анжеліка Віталіївна
2. Бєлоусько Марія Олександрівна
3. Біляченко Олександр Олександрович
4. Вєнков Дмитро Юрійович
5. Гайдук Ярослав Валерійович
6. Гетьман Марина Олександрівна
7. Горохівський Тарас Андрійович
8. Івановський Микола Миколайович
9. Карбула Олександр Вікторович
10. Коденець Вікторія Степанівна
11. Козаченко Кристина Валеріївна
12. Комісар Микита Олексійович
13. Кусяк Артем Вікторович
14. Мороховець Артем Юрійович
15. Підгорна Олена Ігорівна
16. Поврозник Людмила Ігорівна
17. Сухов Олександр Олександрович
18. Цюбик Наталія Михалівна
19. Шадура Андрій Романович
20. Шульга Анна Василівна
21. Неярохін Іван Володимирович
22. Лось Дмитро Ігорович
23. Ткачук Юрій Валентинович
24. Невадовський Станіслав Вікторович
25. Олійнічук Тимур Олександрович
26. Ушкал Ігор Леонідович
27. Куксенок Дмитро Валерійович

1мФР

1. Корнєва Ірина Олександрівна
2. Литвиненко Руслан Володимирович
3. П’янтакОксана Василівна
4. Павлов Богдан Вікторович
5. Пекарська Анна Русланівна
6. Полторапавло Роман Юрійович
7. Штундер Дмитро Костянтинович
8. Щоткін Владислав Андрійович
9. Миколаєнко Аліна Олександрівна
10. Корман Данило Валерійович
11. Карплюк Юлія Михайлівна
12. Герасимчук Вероніка Ярославівна
13. Бибик Владислав Анатолійович
14. Христенко Денис Валентинович
15. Дяченко Юлія Вікторівна
16. Верголяс Дмитро Деонідович

1мС

1. Колос Андрій Володимирович
2. Олійник Богдан Олегович
3. Процик Юрій Іванович
4. Цимбалюк Роман Васильович
5. Руденко Артур Олександрович
6. Кухаренко НеджатНуреттинович
7. Васильцов Богдан Олександрович
8. Гайдай Іван Михайлович
9. Кучинський Владислав Володимирович
10. Коваль Дмитро Петрович
11. СаградянКорюньМанвелович


ІІ курс магістратура

21мФВ

1. Чеберяк Максим Владиславович
2. Єлісєєв Михайло Іванович
3. Ковальова Валерія Олександрівна
4. Малько Сергій Володимирович
5. Бабко Віктор Євгенович
6. Курабцев Максим Дмитрович
7. Васільєва Вікторія Олегівна
8. Дружинська Олександра Володимирівна
9. Бобильов Сергій Вікторович
10. Слободинюк Олександр Вадимович
11. Губа Максим Володимирович
12. Слівінський Вадим Станіславович
13. Мошковський Владислав Юрійович
14. Облог Анастасія Володимирівна
15. Тименко Володимир Володимирович

22 мФВ

1. ЛєонтьєвВячеслав Вікторович
2. Білан Юрій Борисович
3. Гуріна Вероніка Русланівна
4. Бабенко Максим Андрійович
5. Леонов Ян Володимирович
6. Дудка Вікторія Сергіївна
7. Калініченко Євген Григорович
8. Попаденко Марина Сергіївна
9. Зеленчук Андрій Андрійович
10. Сухенко Олександр Олександрович
11. Міщенко Максим Володимирович
12. Яблонько Євген Павлович
13. Шатна Марія Андріївна контракт
14. Тришапко Олена Олегівна контракт

2мФР

1. Воробей Сергій Олександрович
2. Весна Марина Андріївна
3. Дейнека Дмитрор Олександрович
4. Сиролет Владислав Олександрович
5. Кривуца Руслан Володимирович
6. Мартіросян Артем Мушегович
7. Александрович Олег валерійович
8. Голуб Богдан Сергійович
9. Лукіянчук Артур Валентинович

2мС

1. Прудіус Маргарита Олександрівна
2. Розметанюк Марія Петрівна
3. Горова Олександра Владиславівна
4. Іваночко Василь Васильович
5. Коваленко Богдан Русланович
6. Майборода Андрій Васильович
7. Рудь Олександр Олександрович
8. Лузан Богдан Юрійович
9. Платханов Азім Азізага Огли

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Електронний деканат

Деталі

В Електронному деканаті ви маєте можливість переглянути розклад занять, навчальні плани, написати викладачу повідомлення на електронну адресу та прочитати оголошення

Навчальні плани

 Тут можна ознайомитися з навчальними планами підготовки фахівців ОКР "бакалавр" та ОКР "магістр" факультету фізичного виховання та спорту денної та заочної форм навчання спеціальностей "Cередня освіта (фізична культура)", "Фізична культура і спорт" та "Фізична терапія, ерготерапія"

ОКР "БАКАЛАВР" ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА)

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ

ОКР "МАГІСТР" ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА)

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ

 ОКР "БАКАЛАВР" ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА)

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

 ОКР "МАГІСТР" ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА)

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ

 

 

АНОТАЦІЇ ДИСЦИПЛІН ВИБІРКОВОЇ СКЛАДОВОЇ НА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

 

 

 

 

Оголошення

  • Вчена рада факультету фізичного виховання та спорту

    ЗАСІДАННЯ

    Вченої ради

    факультету фізичного виховання та спорту

    7 вересня о 12.00

     

    ПОРЯДОК ДЕННИЙ

     

    1. Обговорення доповіді ректора про роботу Університету за 2016-2017 н.р.         

                                                                                                  декан Тимошенко О.В. 

     

    2. Затвердження плану роботи Вченої ради факультету на 2017-2018 н.р.

                                                                                                    декан Тимошенко О.В.

     

    3. Затвердження робочих програм з дисциплін

                                                                       завідувачі кафедрами

     

    4. Різне

     
  • Часопис: серія 15

    До уваги науковців! Відтепер періодичне видання НАУКОВИЙ ЧАСОПИС: Серія 15 "НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ)" можна знайти на сайті факультету фізичного виховння та спорту!!!

     

     

Електронні курси

Деталі

ek

Електронна бібліотека

Деталі

elib

 

 

   

Всього відвідувань  

7260410
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3517
23684
142264
131517
280191
5723811
7260410

Your IP: 35.173.234.140
Server Time: 2019-11-17 04:50:56
   

Хто на сайті?  

На сайті 179 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ