Віртуальний факультет

Свято руху, краси та здоров’я

svyato 1225 грудня 2019 року в спортивному комплексі НПУ імені М. П. Драгоманова відбулося «Свято руху, краси та здоров’я». Захід приурочено 185-річчю заснування Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, на якому студенти з різних факультетів, які віднесені за станом здоров`я до спеціальної медичної групи, продемонстрували свої спортивні та танцювальні здібності. На святі були присутні почесні гості – проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Вєтров Ігор Георгійович, керівник центру молодіжної політики та соціальних комунікацій Новицька Таміла Валентинівна, декани факультетів природничо-географічної освіти та екології Турчинова Ганна Володимирівна, фізико-математичного Працьовитий Микола Вікторович, фізичного виховання, спорту і здоров`я Тимошенко Олексій Валерійович, а також, представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Всіх призерів було нагороджено дипломами та подарунками. Кафедра фізичного виховання та здоров’я факультету фізичного виховання, спорту і здоров`я НПУ імені М.П.Драгоманова вдячна всім учасникам та гостям заходу!

Зустріч з членами експертної групи акредитаційної експертизи за спеціальністю «227 Фізична терапія, ерготерапія»

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні магістранти
та науково-педагогічні працівники
кафедри фізичної реабілітації, а також роботодавці 10 грудня 2019 року о 17.45
за адресою м. Київ, вул. Тургенівська 3/9 відбудеться зустріч з членами експертної групи акредитаційної експертизи за спеціальністю «227 Фізична терапія, ерготерапія» освітньої програми «Фізична терапія», що проходитиме у Національному педагогічному університеті
імені М. П. Драгоманова.

ОГОЛОШЕННЯ щодо проходження акредитаційної експертизи за спеціальністю «227 Фізична терапія, ерготерапія» освітньої програми «Фізична терапія» у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова

Шановні магістранти
та науково-педагогічні працівники
кафедри фізичної реабілітації, а також роботодавці з 10 по 12 грудня 2019 року буде проходити акредитаційна експертиза за спеціальністю «227 Фізична терапія, ерготерапія» освітньої програми «Фізична терапія» у Національному педагогічному університеті
імені М. П. Драгоманова.

ПРОГРАМА ОГЛЯДОВОГО ВІЗИТУ

Вітаємо з перемогою збірну команду з чирлідингу!

KubocЗбірна команда з чирлідингу кафедри фізичного виховання і здоров`я Факультету фізичного виховання. спорту і здоров`я НПУ імені М.П.Драгоманова (тренери – старші викладачі кафедри Козицька А.П. та Пшенична Л.П.) виборола почесне ІІ місце у Відкритому кубку України з чирлідингу та мажорет спорту 2019 року, який проходив у Спортивному комплексі «Меридіан» 30 листопада – 1 грудня. Щиро вітаємо срібних призерок Кубку України, всіх причетних та найвідданіших вболівальників!

Блискучий виступ!

4eliding20 листопада 2019 року наші дівчата збірної команди з чирлідингу кафедри фізичного виховання та здоров`я Факультету фізичного виховання, спорту і здоров`я НПУ імені М.П.Драгоманова стали прикрасою яскравого заходу «Ліга факультетів», що відбувся в нашому улюбленому університеті. Дякуємо організаторам свята!!!!

Розділи

19496