АБІТУРІЄНТУ-2017! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Приймальна комісія працює за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро Університет).

Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: українська мова та біологія (від 100 балів)

Творчий конкурс (вступне випробування з фізичного виховання) від 140 балів.

 Детальнішу інформацію можна отримати ТУТ

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Освітньо-квалікаційний рівень БАКАЛАВР

Форма навчання ДЕННА, ЗАОЧНА

6.010201 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-оздоровчого туризму;

                   вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з футболу

6.010202 СПОРТ

Кваліфікація: тренер-викладач з виду спорту, фахівець охоронних структур

6.010203 ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, фахівець фізичної реабілітації та фітнесу

   

Наукова робота

Details

 Наукова робота кафедри фізичного виховання і єдиноборств здійснюється відповідно до існуючих вимог: планується тематика, оформляються індивідуальні та кафедральні звіти, публікуються її результати.

Кафедра фізичного виховання і єдиноборств працює за науковим напрямом: «Зміст, форми та методи фахової вчителів», проблемою: «Засоби і методи професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної реабілітації», науковим напрямом: «Теорія та технологія навчання та виховання в системі освіти» (тематичний план науково-дослідних робіт НПУ імені М. П. Драгоманова, затверджений протокол №5 від 27.01.2005).

Викладачами кафедри фізичного виховання і єдиноборств підготовлено до друку: 5 монографій на тему: «Методология настольного теннису» на російській мові та англійській мові, «Історія Дзюдо» 1 та 2 том (автор: Г. М. Арзютов), «Многолетняя подготовка спортивных единоборств» (автор: Г. М. Арзютов).

Викладачі кафедри беруть активну участь у міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях.

nayk. edun

Наукова конференція з єдиноборств (май 2012р. Одеса)

konferenciya 450 x 153

Міжнародна конференція в НПУ імені М.П. Драгоманова (березень 2009р)

На засідання кафедри фізичного виховання і єдиноборств постійно заслуховуються та обговорюються відгуки на автореферати дисертацій.

Професорсько-викладацьким складом кафедри фізичного виховання і єдиноборств, зокрема професор Г. М. Арзютов, доцентами О. В. Терещенко та О. В. Корх-Черба здійснюється опанування докторських і кандидатських дисертацій зі спеціальностей 13.00.04 і 13.00.02 ‒ теорія та методика професійної освіти, 13.00.02 ‒ теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я). 

 

 

   

Total visits  

6818751
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
13150
25857
63141
152949
481806
5369598
6818751

Your IP: 10.10.0.101
Server Time: 2019-10-22 19:36:32
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ