АБІТУРІЄНТУ-2017! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Приймальна комісія працює за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро Університет).

Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: українська мова та біологія (від 100 балів)

Творчий конкурс (вступне випробування з фізичного виховання) від 140 балів.

 Детальнішу інформацію можна отримати ТУТ

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Освітньо-квалікаційний рівень БАКАЛАВР

Форма навчання ДЕННА, ЗАОЧНА

6.010201 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-оздоровчого туризму;

                   вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з футболу

6.010202 СПОРТ

Кваліфікація: тренер-викладач з виду спорту, фахівець охоронних структур

6.010203 ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, фахівець фізичної реабілітації та фітнесу

   

Лабораторія функціональної діагностики імені професора М.М. Шабатури

Details

 

За підтримкою директора Інституту фізичного виховання та спорту професора Тимошенка О.В. з 2007 року створена і працює сучасна науково-діагностична лабораторія функціональної діагностики імені професора Шабатури М.М., яка є навчально-науковою базою кафедри.

В лабораторії проводиться освітня, наукова, науково-методична діяльність  викладачами кафедри та науково-дослідна робота студентів, магістрантів, аспірантів.

Співробітниками кафедри розроблено в лабораторії й апробовані досліджувані програми, інструментальні діагностичні комплекси, що дозволяють здійснювати науково-дослідну роботу з визначення найбільш ефективних методів біологічного і педагогічного моніторингу, оцінки і корекції фізичного стану, функціональних резервів, соматичного здоров’я дітей та молоді при заняттях ФК і спортом. 

bo9 157 x 104Відкриття лабораторії. Ректор НПУ проф. В.П. Андрущенко, Яцунь В.П., Арзютов Г.М, Шабатура Т.С. Падалка О.С., Гончаров В.І., Омельчук О.В., Тимошенко О.В.

 

 

 

 

 

bo10 181 x 102Лабораторія функціональної діагностики. Дослідження проводять докт. біол. наук, професор Приймаков О.О., докт. пед. н., доцент Хорошуха М.Ф.. канд. техн. наук, зав. лабораторією Мазурок Н.С.

 

 


Основна мета лабораторії – проведення освітньої діяльності, фундаментальних і прикладних наукових досліджень в галузі фізичного виховання і спорту, біологічного моніторингу фізичного стану та здоров’я осіб, що займаються фізичною культурою і спортом.

 

Співробітники лабораторії здійснюють:

 

-         науково-дослідну роботу з визначення найбільш ефективних методів досліджень, моніторингу, оцінки і корекції фізичного стану, функціональних резервів, тренувальних програм для підготовки спортсменів різних видів спорту та осіб, що займаються ФК в групах здоров’я;

-         послуги з визначення рівня фізичного розвитку, функціонального стану організму, фізичної працездатності та соматичного здоров’я осіб різного віку, статі, що займаються ФК в групах здоров’я;

-         науково-методичне забезпечення та консультування спортивних команд, тренерів, професійних спортсменів, ветеранів і любителів.

Лабораторія обладнана найсучаснішими приладами та апаратурою для оцінювання рівня фізичного здоров’я та функціональних можливостей спортсменів. 

bo11 175 x 99bo12 238 x 148

Дослідження в ЛФД проводить докт. біол. наук, професор Приймаков О.О., докт. пед. н., доцент Хорошуха М.Ф.,канд. техн. наук, зав. лабораторією Мазурок Н.С.

В лабораторії проводиться освітня, наукова, науково-методична діяльність  викладачами кафедри та науково-дослідна робота студентів, магістрантів, аспірантів. Співробітники лабораторії здійснюють науково-дослідну роботу з визначення найбільш ефективних методів досліджень, моніторингу, оцінки і корекції фізичного стану, функціональних резервів, соматичного здоров’я дітей та молоді при заняттях ФК і спортом. 

bo13 158 x 106bo14 158 x 106

 

Дослідження в ЛФД проводить докт. біол. наук, професор Приймаков О.О., канд. пед. наук, доцент Омельчук О.В. та докт. пед. н., доцент Хорошуха М.Ф..

 

 

Що є підставою для розробки практичних рекомендацій по корекції  тренувальних програм, рекомендацій з харчування в певному виді спорту та застосуванню харчових добавок, методичного супроводу та консультування спортсменів різних видів спорту та осіб, що займаються ФК в групах здоров’я.

Для визначення функціонального стану організму, фізичної працездатності та соматичного здоров’я в лабораторії функціональної діагностики ІФК НПУ імені  М.П. Драгоманова досліджуються: - Функціональний стан серцево-судинної системи, метаболізм серцевого м’язу,  стан судин мозку, стан кровообігу судин верхніх та нижніх кінцівок. - Параметри зовнішнього дихання, оцінка динаміки, контролю  ефективності лікувально-профілактичних заходів. - Загальний рівень фізичної працездатності, витривалості організму та характер реакції організму на фізичне навантаження, швидкість відновлення. - Моніторинг рівня глюкози крові, відстеження впливу навантаження для контролю діабету в умовах навантаження (фізичного та аліментарного). - Функціональний стан ЦНС, вищої нервової діяльності та  окремих сенсорних систем в процесі психофізіологічного тестування.

 

 

 

 

   

Total visits  

6819185
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
13584
25857
63575
152949
482240
5369598
6819185

Your IP: 10.10.0.101
Server Time: 2019-10-22 20:16:20
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ