Проведено всеукраїнський науково-практичний семінар «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі»

MyCollages27 листопада 2018 року Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проведено всеукраїнський науково-практичний семінар «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі» на базі загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №19 міста Києва.

У семінарі взяли участь 72 учасники, серед них: представники Міністерства освіти і науки України, науковці Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», представники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, методисти районних (міських) методичних служб, медичні працівники, керівники закладів загальної середньої освіти та вчителі початкових класів Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей та м. Києва.

З вітальним словом до учасників звернулася Таранік-Ткачук Катерина Валеріївна, кандидат філологічних, головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України та Дубогай Олександра Дмитрівна, автор проекту, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я факультету фізичного виховання і спорту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

У ході семінару з доповіддю виступила Кириленко Світлана Володимирівна, кандидат педагогічних наук, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Медико-психологічний супровід здоров’язбережувальної технології «Навчання у русі» представила Савінова Катерина Борисівна, заступник головного лікаря з МП ОДЛ м. Боярка, асистент кафедри дитячих та підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

На семінарі презентувала досвід роботи із впровадження здоров’язбережувальної технології «Навчання в русі» у діяльність закладу загальної середньої освіти Почечуєва Ірина Петрівна, директор Київської гімназії № 287.

Учасники відвідали уроки початкових класів, які впроваджують методику «Навчання у русі» (автор О. Дубогай).

На завершення семінару відбулося обговорення уроків. Учасники висловили свою думку. Найактивніше виступили вчителі освітніх закладів, які вже працюють за даною здоров’язбережувальною технологією «Навчання в русі».

Your IP: 10.10.0.101
Server Time: 2019-10-22 19:26:16