Вітаємо переможців та призерів чемпіонату України з орієнтування на лижах!

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату України з орієнтування на лижах!

collage957 300 x 29121-24 грудня 2017 року у с.Реутенці (Сумська обл..) відбувся чемпіонат України з орієнтування на лижах (дорослі, юніори та юнаки). Понад 170 учасників з 10 областей України приїхали на Сумщину, щоб визначити найсильніших орієнтувальників в Україні. Одразу 2 спортсменів вибороли право представляли НПУ імені М.П.Драгоманова на цих змаганнях. Це Майстри спорту України Романов Георгій та Поляниця Ольга.
Програма змагань складалась з трьох дистанцій: середня, естафета та спринт.
У перший день, деякі прикрі помилки не дозволили Романову Георгію вибороти звання чемпіона України на середній дистанції по групі Ч-21Є. Тим не менш, бронзова нагорода стала гарним початком змагань. Поляниця Ольга впевнено виборола срібну нагороду серед юніорів.
В другий день змагань були розіграні комплекти нагород на естафетних дистанціях. І це був дійсно тріумф для наших студентів - 2 золоті нагороди і звання Чемпіонів України, які вибороли Поляниця Ольга та Романов Георгій стали справжнім святом.
В останній день були розіграні комплекти нагород на дистанціях спринту. Другу поспіль золоту нагороду виборов Романов Георгій, якій випередив досвідченого Журавля Арсена на декілька секунд. Поляниця Ольга часу теж не марнувала і здобула срібну нагороду.
Таким чином, представники нашого університету вибороли 6!!!! нагород чемпіонату України з орієнтування на лижах (3 золоті, 2 срібні і 1 бронзову нагороди.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів (Березовського Василя Анатолійовича та Подгаєцького Андрія Валерійовича) з чудовим завершенням року і бажаємо перемог у майбутньому!

20627

Server Time: 2018-05-20 12:14:09