Рада молодих вчених

 

На факультеті функціонує рада молодих вчених.

Склад ради молодих вчених факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я

Голова ради:

  2

 

 

 

Путров Сергій Юрійович, доктор філософських наук, професор кафедри фізичної реабілітації.

Тел. 067-900-96-66

Електронна адреса : sergiy_putrov@ukr.net

 

 

 

Секретар ради:

  5

 

 

Прима Анастасія Василівна, асистент кафедри фізичної реабілітації.

Тел. 063-734-73-57

Електронна адреса : ifvs1992@ukr.net

 

 

 

Члени ради:

  6

 

 

Волков Володимир Леонідович – доктор педагогічних наук, професор кафедри олімпійського та професійного спорту, доктор педагогічних наук

 

 

 

 

  4

 

 

 

Дьоміна Жанна Геннадіївна – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент

 

 

 

 

 

  1

 

 

Тимчик Микола Валерійович– доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент

 

 

 

 

   3

 

 

Бублей Тетяна Анатоліївна – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання

 

Фінансування українських наукових проектів у рамках Горизонту 2020 - громадське обговорення проекту наказу МОН.

Деталі

 

Шановні колеги!

Україна як асоційований член VIII Рамкової Програми ЄС фінансування наукових досліджень #Horizon2020, відповідно до Угоди між Україною і Європейським Союзом про участь України у програмі Європейського Союзу #Горизонт2020 - Рамкова програма з досліджень та інновацій (2014-2020), вчиненої 20 березня 2015 pоку в м. Києві, має доступ до окремого пулу коштів для фінансування дослідницьких проектів. Тобто подані грантові заявки не конкуруватимуть із проектами з інших країн, що значно розширює можливості отримати європейське фінансування та підвищить показники успіху наших команд учених!

Днями Міністерство освіти і науки України опублікувало проект наказу «Про затвердження положення про конкурсний відбір наукових (науково-технічних) робіт, які фінансуються в рамках підтримки Європейським Союзом участі України в програмі Горизонт 2020». 

Запрошуємо та заохочуємо до обговорення й подання пропозицій до цієї конкурсної процедури до 31 грудня 2018 року. Докладніше - на сайті МОН: https://bit.ly/2GiG75H

Подавати пропозиції можна безпосередньо до Міністрерства освіти і науки, але також можете і до Ради молодих учених при МОН. Ми зі свого боку обговоримо подані ідеї та сформуємо для Міністерства сконсолідовані конструктивні пропозиції!

Цей конкурс вважаємо надзвичайно важливим для інтеграції української науки до Європейського дослідницького простору!

 

ишається дві доби до завершення прийому документів для участі в міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».!!!!

Деталі

Доброго дня, шановні колеги!


Лишається дві доби до завершення прийому документів для участі в міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».
 
Організатори проекту професорТарас Фініков (президент Міжнародного Фонду досліджень освітньої політики), професор Роберт Сухарськи (декан факультету Artes Liberales Варшавського університету), професор Бондан Шляхта (декан факультету міжнародних відносин Ягелонського університету) зацікавлені в відборі на проект справді кращих, активних, "агентів змін" з середовища вищої освіти України.
 
Участь у проекті включає лекції та консультації протягом місяця в провідних уніеврситетах Республіки Польща: Варшавському та Ягелонському університетах.
 
Проект покриває видатки на траснфер, проживання та харчування учасників. 
 
Проект має на меті підготовку двох груп академічних лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати сучасні комунікаційні технології в практики української вищої школи (жовтень 2018 р. група G), орієнтовані на вивчення та побудову нових моделей стосунків університетів  з різноманітними навчальними закладами середньої та професійної освіти (листопад 2018 р. група H).  і передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікро-проектів.
 
Ряд членів Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України брали участь у проекті "Інноваційний університет і лідерство": Ірина Дегтярьова, 2014 рік (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Юрій Кращенко, 2015 рік, (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Юлія Овчинникова, 2015 рік, (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Роман Жебчук, 2017 рік (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Володимир Стефінін, 2017 рік (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). У разі необхідності ці молоді вчені можуть надавати вичерпні консультації щодо деталей та перебігу проекту, поділися власним досвідом участі в ньому.
 
Отож, організатори проекту чекають заявки на участь до 16 вересня 2018 року (неділя) (до 18.00) на електронну пошту Міжнародного благодійного Фонду "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики" (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
 
Більш детальна інформація про проект "Інноваційний унівеситет і лідерство" додається.
 
З повагою, Юрій Кращенко, голова Ради молодих учених при МОН

Шановні колеги!

Деталі

Зверніть, будь ласка, увагу на лист Міністерства освіти і науки щодо особливостей цьогорічного конкурсу проектів молодих учених, - деталізовано вимоги щодо участі виконавців у кількох проектах та уточнено дати подання - до 20 жовтня 2018 року.

НАКАЗ

Проект "Про затвердження Порядку використання прекурсорів у наукових та навчальних цілях".

Деталі

Шановні колеги! 

Запрошуємо долучитись до громадського обговорення проекту Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання прекурсорів у наукових та навчальних цілях», який розроблено Директоратом науки Міністерства освіти і науки України разом з молодими вченими.

https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-do-gromadskogo-obgovorennya-proekt-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-pro-zatverdzhennya-poryadku-vikoristannya-prekursoriv-u-naukovih-ta-navchalnih-cilyah

Нормативний акт дозволить спростити процес використання прекурсорів у процесі навчання чи проведення досліджень у закладах освіти та наукових установах.

У документі відображено такі позиції.

Спрощується система отримання, обліку, реєстрації, зберігання та видачі прекурсорів: ці функції замість керівника закладу покладаються на визначену матеріально відповідальну особу та комісію з контролю за обігом прекурсорів.

Для забезпечення контролю за обігом прекурсорів у закладі освіти, науковій установі створюється спеціальна комісія у складі трьох осіб на чолі з заступником керівника закладу, наукової установи або керівника підрозділу.

Надається можливість зберігати прекурсори в лабораторіях та спеціалізованих приміщеннях закладів освіти, наукових установ в обсягах семестрової/піврічної потреби в них. Це має бути окреме приміщення, обладнане відповідно до вимог МВС.

Керівники підрозділів зможуть формувати замовлення на прекурсори на підставі семестрової/піврічної потреби в них. На основі цих замовлень матеріально відповідальна особа видаватиме прекурсори для проведення демонстраційних, лабораторних і практичних робіт.

https://mon.gov.ua/ua/news/naukovi-doslidzhennya-bez-zajvih-obmezhen-mon-hoche-sprostiti-vikoristannya-prekursoriv-vchenimi-vidpovidnij-poryadok-vzhe-na-gromadskomu-obgovorenni

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 11 червня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Додамо, що у Верховній Раді Україні зареєстровано законопроект щодо лібералізацїі обігу прекурсорів

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=58893

З повагою, Юрій Кращенко, голова Ради молодих учених при МОН

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

Оголошення конкурсу проектів наукових досліджень і розробок.

Деталі

Шановні колеги!


Зверніть, будь ласка, увагу, що Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс наукових проектів (т.зв."дорослий конкурс") у ЗВО та НУ, що знаходяться у підпорядкуванні МОН.

Перший етап конкурсу має бути проведено до 1 липня 2018 року.

https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-provedennya-konkursnogo-vidboru-proektiv-naukovih-doslidzhen-i-rozrobok

З повагою, Юрій Кращенко, голова Ради молодих учених при МОН

-- 
З повагою
Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

 

http://mon.gov.ua/citizens/zv%E2%80%99yazki-z-gromadskistyu/rada-molodix-uchenix-pri-ministerstvi-osviti-i-nauki-ukrayini/

https://www.facebook.com/youngscientists.ua/

НАКАЗ

Розділи

   

Всього відвідувань  

4566204
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2825
3377
10025
23939
73563
3763750
4566204

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-22 15:43:16
   

Хто на сайті?  

На сайті 148 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ