АБІТУРІЄНТУ-2017! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Приймальна комісія працює за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро Університет).

Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: українська мова та біологія (від 100 балів)

Творчий конкурс (вступне випробування з фізичного виховання) від 140 балів.

 Детальнішу інформацію можна отримати ТУТ

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Освітньо-квалікаційний рівень БАКАЛАВР

Форма навчання ДЕННА, ЗАОЧНА

6.010201 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-оздоровчого туризму;

                   вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з футболу

6.010202 СПОРТ

Кваліфікація: тренер-викладач з виду спорту, фахівець охоронних структур

6.010203 ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, фахівець фізичної реабілітації та фітнесу

   

Фантастичний реванш драгоманівців

Details

futnpu-nuxt

Драгоманівці продовжують серію надважких поєдинків футзального чемпіонату серед студентських команд вищої ліги. Цього разу наші футзалісти вибороли перемогу у матчі-реваншу з командою НУХТу з рахунком 4:1. Вітаємо!!!

Після поразки у Кубку лише у серії післяматчевих пенальті гравці НПУ ім. Драгоманова мали намір реваншуватися у календарній грі з НУХТом. Мотивації додавала ще боротьба з НАВСом за «срібло» чемпіонату й теоретичні шанси на золото. В решті решт сатисфакція видалася повна: «драгоманівці» в цей вечір були швидші, гостріші, і, головне, реалізували більшість свої нагод, на відміну від опонентів.

Вже на сьомій хвилині «харчовики» горіли 2:0. Спочатку з лівого флангу точним ударом у кут відкрив рахунок Ткаченко, а потім Грабко скористався хаотичною ситуацією в карному майданчику НУХТа і точно пробив під штангу. НУХТ був вимушений активніше йти вперед і технічність «білих» змушувала господарів часто фолити. Врешті решт, Потапов на 14 хвилині реалізував покарання за шостий фол і скоротив перевагу.

Після перерви пристрасті на майданчику в буквальному сенсі закипіли. Спочатку за грубощі суддя призначив штрафний у сторону НУХТа , який майстерно реалізував Щериця. Буквально через декілька секунд той же Щериця миттєво реалізував показову контру «драгоманівців». 4:1 - перевага господарів була надвпевненою. Дещо скоротив рахунок Мамай, який замкнув простріл зправа, а ще через 5 хвилин Семенов реалізував практично аналогічний простріл. Олександр був сильно заряджений на боротьбу, й в певний момент емоції взяли своє - Семенов був вилучений на 32 хвилині за грубий фол проти «драгоманівця».

Перевагу у кількості гравців майже одразу реалізував все то же Щериця, після чого на полі виникла невеличка сутичка за участі гравців обох команд. Дещо під завісу зустрічі напруга спала і після того як Ткаченко і Аксьонов добавили ще по одиничці в графі «забиті» своїм командам, суддя дав фінальний свисток.

6:4 - цікава та непередбачувана дуель говорить нам «до побачення» до наступного сезону

   

Total visits  

4419263
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
723
3296
14939
23649
42379
3679886
4419263

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-13 06:00:13
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ