АБІТУРІЄНТУ-2017! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Приймальна комісія працює за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро Університет).

Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: українська мова та біологія (від 100 балів)

Творчий конкурс (вступне випробування з фізичного виховання) від 140 балів.

 Детальнішу інформацію можна отримати ТУТ

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Освітньо-квалікаційний рівень БАКАЛАВР

Форма навчання ДЕННА, ЗАОЧНА

6.010201 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-оздоровчого туризму;

                   вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з футболу

6.010202 СПОРТ

Кваліфікація: тренер-викладач з виду спорту, фахівець охоронних структур

6.010203 ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, фахівець фізичної реабілітації та фітнесу

   

Різне

Глибоко сумуємо...

Details

AzaSpiridonovna 300 x 400

13 червня раптово пішла з життя прекрасна людина, чудова жінка, співробітник факультету фізичного виховання та спорту Аза Спиридонівна Ніщета. Вона віддала факультету понад 40 років сумлінної праці, навчала студентів, а потім обіймала посаду лаборанта спортивного клубу "Олімп". За свою щирість і доброту, порядність та відповідальність, заслужила повагу колег. Колектив факультету фізичного виховання та спорту глибоко сумує і переживає втрату Ази Спиридонівни.

УВАГА!!!

Details

WPzA4kjm-cYУВАГА!!!
У зв'язку з плановим введенням у дію датацентру НПУ імені М.П.Драгоманова в період з 9.00 07.04.2016 року до 18.00 09.04.2016 року будуть проводитись роботи з технологічним обладнанням, яке забезпечує роботу локальної мережі та освітнього порталу Університету.
Тому у вказаний період будуть недоступні освітній портал та сайти підрозділів Університету, а також буде відсутній зв'язок з глобальною мережею Інтернет.

Приносимо вибачення за незручності
Служба порталу НПУ імені М.П. Драгоманова

 

Привітання з 8 березня!

Details

o.vДорогі жінки! Шановні коліжанки та студентки факультету фізичного виховання та спорту! Дозвольте від імені чоловічої половини факультету та від себе особисто привітати вас з чудовим весняним святом - Міжнародним жіночим днем 8 березня! Щиро бажаю вам весняного настрою, теплоти близьких, справжнього кохання, мирного неба та злагоди у ваших оселях. Зичу вам радісних посмішок, вдалих починань, гармонії у житті! Попри всі негаразди бажаю залишатися милими й чарівними, творіть добрі справи та будьте щасливими!!!

З повагою,

декан факультету фізичного виховання та спорту

Олексій Тимошенко

kvitu

Свято спортивного комплексу

Details

sk30 300 x 20019 листопада з приводу 30-річчя спортивного комплексу НПУ імені М.П. Драгоманова в Інституті фізичного виховання та спорту відбулося грандіозне дійство - святкове привітання та нагородження працівників та спортсменів. Серед шановних присутніх на заході нагороди та відзнаки вручали: ректор університету, академік Віктор Петрович Андрущенко, перший проректор з організації навчально-виховної роботи і економіки, професор Олег Семенович Падалка, начальник Київського міського управління комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Ілліч Бобровник.


 

Кращі з кращих

Details

dodnyastudenta 300 x 20017 листопада з нагоди Дня Студента ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова академік НАПН України, професор Віктор Андрущенко привітав молодь, як завжди, не лише на словах. Кращі з кращих студенти Інституту фізичного виховання та спорту також не обійшлися без заслужених нагород. Юнаки та дівчата, молоді спортсмени та починаючі науковці, отримали відзнаки різного ґатунку, стипендії Міжнародного благодійного фонду та інших організацій, дипломи і сертифікати стипендіатів та лауреатів загальноуніверситетського конкурсу кращих студентів за кількома номінаціями та матеріальні заохочення за різні досягнення. Вітаємо найдостойніших!!!

dodnyastudenta1 300 x 200

   

Total visits  

4437167
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2508
3914
6422
26421
60283
3679886
4437167

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-17 16:37:59
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ