АБІТУРІЄНТУ-2017! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Приймальна комісія працює за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро Університет).

Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: українська мова та біологія (від 100 балів)

Творчий конкурс (вступне випробування з фізичного виховання) від 140 балів.

 Детальнішу інформацію можна отримати ТУТ

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Освітньо-квалікаційний рівень БАКАЛАВР

Форма навчання ДЕННА, ЗАОЧНА

6.010201 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

 Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-оздоровчого туризму;

                   вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з футболу

6.010202 СПОРТ

Кваліфікація: тренер-викладач з виду спорту, фахівець охоронних структур

6.010203 ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, фахівець фізичної реабілітації та фітнесу

   

Склад кафедри

Details

 

 

byleichenkoБулейченко Олена Володимирівна – старший викладач  кафедри фізичного виховання і здоров’я.

Кандидат у майстри спорту СРСР з веслування на байдарках і каное та кандидат у майстри спорту СРСР з лижного спорту. Закінчила факультет масових видів спорту Київського державного інституту фізичної культури. З листопада 1994 року працює в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, на посаді старшого викладача кафедри фізичного виховання та здоров`я під керівництвом О. Д. Дубогай. З 1996 року виконує обов’язки відповідальної за фізкультурно-оздоровчу роботу на Факультеті корекційної педагогіки та психології. З 2012 року також відповідає за фізкультурно-оздоровчу роботу на Факультеті педагогіки та психології зі студентами, які за станом здоров’я віднесені до спеціальної медичної групи.

За цей період часу готувала збірні команди факультетів до змагань, які проводились університетом та кафедрою. Складала комплекси довільних програм до свят «Руху, краси і здоров`я», які проводяться кафедрою фізичного виховання та здоров’я двічі на рік. Студентські команди факультетів корекційної педагогіки та психології та педагогіки та психології під її керівництвом неодноразово ставали чемпіонами і призерами змагань, у яких вони приймали участь.

Приймає активну участь у проведенні міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях. Нагороджена почесними грамотами та подяками ректора НПУ імені М. П. Драгоманова за сумлінну працю, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту.

В 2008 році склала іспити кандидатського мінімуму і затвердила тему дисертаційного дослідження – «Методика навчання здоров’язберігаючих технологій майбутніх спеціалістів корекційної педагогіки засобами фізичної культури» для написання дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук в Академії педагогічних наук України за спеціальністю 13.00.02. Опублікувала 18 статей, які були надруковані у фахових збірниках.

Гасимов Рустам Вусалович – викладач кафедри, відповідальний за оздоровчо-масову роботу на Інженерно-педагогічному факультеті.

 

evtyshokЄвтушок Марина Василівна - доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, відповідальна за навчальну роботу на кафедрі. Закінчила Київський державний інститут фізичної культури, отримавши диплом з відзнакою З 1988 року працює в НПУ імені М. П. Драгоманова на кафедрі фізичного виховання та здоров'я. Має звання кандидата у майстри спорту з плавання та синхронного плавання.

Відповідає за навчальну роботу на кафедрі фізичного виховання та здоров`я, приймає активну участь в організації та проведенні всіх оздоровчо-масових заходах, які проводить кафедра.

У 2015 році захистила дисертаційне дослідження на тему: «Організація пізнавальної діяльності студентів спеціальної медичної групи в процесі занять з фізичного виховання» зі спеціальності 13.00.02 теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров`я). Доктор філософії. Має 37 друкованих праць, приймала участь у 8 міжнародних науково-практичних конференціях.

Відзначена Подякою ректора «За вагомий особистий внесок у розвиток університету і досягнення високих показників у професійній діяльності» 2008 р., заохочувальною відзнакою «Почесна відзнака Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту» 2009 р. та Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України 2014 р.

zernovaЗернова Регіна Вікторівна – викладач кафедри. Майстер спорту України з плавання. Готує збірні команди до участі у спортивних змаганнях та фізкультурно-оздоровчих заходах, які проводяться в університеті.

 

 

 

 

 

kozickaКозицька Алла Павлівна – старший викладач кафедри фізичного виховання і здоров'я.

Кандидат в майстри спорту з акробатики. Закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (2000 р.)., отримавши другу Вищу освіту. Спеціальність – «Фізичне виховання». Присвоєно кваліфікацію «Вчитель фізичної культури і валеології. Інструктор спортивних секцій».

Має загальний педагогічний стаж в НПУ імені М. П. Драгоманова 17 років. Веде активну наукову роботу. Загалом опубліковано 19 наукових статей. Бере активну участь у проведенні міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференції. Приймала участь в одинадцятьох науково-практичних конференціях. Працює над написанням дисертаційного дослідження за темою: «Методика формування мотиваційного прагнення до систематичних занять фізичними вправами студентів спеціальної медичної групи « зі спеціальності 13. 00.02 – теорія і методика навчання  (фізична культура, основи здоров'я ).

Виступає співавтором фізкультурно-оздоровчих комплексів, які впроваджені в педагогічний процес фізичного виховання студентів спеціальної медичної групи. Нагороджена – «Почесна грамота Міністерства освіти та науки України» 2014 рік , та «Подяка ректора НПУ імені М. П. Драгоманова» 2015 рік.

pidvalnaПідвальна Олена Василівна – старший викладач кафедри фізичного виховання і здоров'я.

Майстер спорту з ковзанярського спорту. Закінчила Київський Національний інститут фізичної культури і спорту (1992 р.), спеціальність – «Фізичне виховання». Присвоєно кваліфікацію «Вчитель фізичної культури».

Працює в НПУ імені М. П. Драгоманова понад 20 років.

Бере активну участь у проведенні міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, опубліковано 13 наукових статей.

Виступає автором змагань з рухливих ігор та естафетних комплексів, які впроваджені в педагогічний процес фізичного виховання студентів спеціальної медичної групи.

 

pshenichna

Пшенична Лариса Павлівна – старший викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я.

Працює в НПУ імені М. П. Драгоманова на кафедрі фізичного виховання та здоров’я на посаді старшого викладача з 1 вересня 1994 року. Має звання майстра спорту СРСР з художньої гімнастики. Має загальний педагогічний стаж в НПУ ім. М.П.Драгоманова 21 рік.

Протягом усього періоду роботи проводила методичні та практичні заняття з основ спеціальної гімнастики для студентів. Є автором та розробником фізкультурно-оздоровчих музичних комплексів, які використовуються для проведення свят «Руху, краси та здоров’я». За період 1994 – 2015 рр. створено 44 комплекси.

Підготувала збірну команду університету з ритмічної гімнастики, яка посіла третє місце на міських змаганнях.

Тричі брала участь у Міжнародних науково-методичних конференціях опубліковано 19 наукових статей. Веде роботу з написання дисертаційного дослідження на тему: «Методика диференційованого навчання ритмічній гімнастиці студентів спеціальних медичних груп» зі спеціальності 13.00.02 теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров`я).

Була відзначена такими нагородами: Почесна відзнака «За активну громадську діяльність» Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Медаллю «Драгоманівська родина», почесними грамотами та подяками ректора НПУ імені М. П. Драгоманова.

filatovaФілатова Зоя Іванівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я.

Закінчила Київський державний  інститут фізичної культури. З 1999 працює в НПУ імені М. П. Драгоманова на кафедрі фізичного виховання і здоров`я.

На протязі усього терміну роботи відповідає за цикл навчання плавання на кафедрі фізичного виховання та здоров`я. Відповідальна за фізкультурно-оздоровчу роботу в інститутах: іноземної філології, фізико-математичному, інституту інформатики. Приймає активну участь в організації та проведенні всіх оздоровчо-масових  заходів, які проводить кафедра фізичного виховання та здоров`я та Інститут фізичного виховання та спорту.

У 2015 році захистила дисертаційне дослідження на тему: «Диференціювання навчання плавання студентів спеціальної медичної групи» зі спеціальності 13.00.02 теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров`я). Має 35 друкованих праць. Доктор філософії. Приймала участь у 6 міжнародних науково-практичних конференціях.

Має подяки від Інституту фізичного виховання та спорту, Інституту фізико-математичної освіти.

shtangeevaШтангеєва Олена Олександрівна - викладач кафедри, майстер спорту України з фехтування. Допомагає у підготовці збірних команд студентів спеціальної медичної групи до участі у спортивних змаганнях та фізкультурно-оздоровчих заходах, які проводяться в університеті.

 

 

 

 

yashnaЯшна Ольга Петрівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання і здоров`я.

Закінчила Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій ВМУРоЛ «Україна» зі спеціальності «фізична реабілітація» (2007 р.). Закінчила денну аспірантуру в НПУ імені М. П. Драгоманова (2010 р.). Кандидат педагогічних наук. Тема кандидатської дисертації «Методика навчання адаптивній фізичній культурі дітей в умовах центрів соціальної реабілітації» зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізичне виховання, основи здоров’я).

Опубліковано 21 наукових праць, в тому числі 1 навчальний посібник.

 

 

   

Total visits  

4345221
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
365
3408
9257
18983
52201
3614702
4345221

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-11-21 02:41:45
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ