АБІТУРІЄНТУ-2017! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Приймальна комісія працює за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ст. метро Університет).

Перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу: українська мова та біологія (від 100 балів)

Творчий конкурс (вступне випробування з фізичного виховання) від 140 балів.

Детальнішу інформацію можна отримати ТУТ

НАПРЯМИ ПІДГОТОВКИ

Освітньо-квалікаційний рівень БАКАЛАВР

Форма навчання ДЕННА, ЗАОЧНА

6.010201 ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, організатор спортивно-оздоровчого туризму;

вчитель фізичної культури, керівник спортивної секції з футболу

6.010202 СПОРТ

Кваліфікація: тренер-викладач з виду спорту, фахівець охоронних структур

6.010203 ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ

Кваліфікація: вчитель фізичної культури, фахівець фізичної реабілітації та фітнесу

Новітні технології для сучасної системи освіти

12.09

Доволі багато останнім часом ми чуємо різноманітних дискусій щодо впровадження інноваційних технологій та нестандартних форм роботи зі школярами. Усі розуміють, усі говорять, але переважно далі теоретичного обговорення проблема не вирішується.

Досить гостро постає проблема низького рівня рухової активності школярів та зниження мотивації до навчальної діяльності. Яким чином поєднати усі складові і при цьому не втратити емоційного забарвлення заняття?

Для вирішення даної проблеми ми використали квест «Trainyourbrainandbody». За основу були взяті розробки старшого викладача кафедри олімпійського та професійного спорту НПУ імені М.П.Драгоманова, Березовського В.А, з організації та проведення квестів для школярів. Кропітка підготовка, розроблення питань з навчальних дисциплін (Алгебра, Фізика, Хімія, Географія, Біологія, Історія, Зарубіжна література, Українська мова та література та питання з галузі зальних знань). Також було використано карту парку «Відрадний» з нанесеними на ній контрольними пунктами (КП), які учні знаходили у довільній послідовності (за вибором). На кожному з контрольних пунктів знаходились картки з питаннями, на які учні мали дати відповідь.

І ось, нарешті, учні 8-А класу ЗОШ №159 на старті!. Роздільний старт по парах через 1 хвилину. Контрольний час - 30 хвилин. Перемагає та пара, яка відповість на найбільшу кількість запитань. При рівній кількості балів переможцем стає пара, яка подолала дистанцію за найменший час. Море емоцій, безкомпромісна боротьба, посмішки і гарний настрій. Звичайно, що є переможці і переможені. Але що цікаво! Понад 70% дітей подолали дистанцію більше 2,5 кілометрів за 25-29 хвилин (це час на орієнтування на місцевості, на відповідь на 4 запитання на кожному з КП та занесення відповідей на картку). І це не «з під палки» а з власного бажання. За 40 хвилин учні відповіли на 40 запитань з 10 навчальних дисциплін, подолали понад 2 кілометри дистанції.

На перший погляд, здається, що це неможливо, але практика підтверджує що при правильній організації це не лише можливо, а й потрібно у сучасних умовах. Для проведення даного заходу ми використали карту парку «Відрадний», але такі заходи можливо проводити не лише за наявності спеціальних карт, а й елементарних схем школи та шкільного подвір’я.

Тож, сподіваємось, що подібний досвід допоможе не лише у нашій майбутній професійній діяльності, а й стане корисним для вчителів фізичної культури і дозволить урізноманітнити уроки фізичної культури у школі.

Студент 2МФВ Гичко Віталій

Server Time: 2017-09-20 00:10:26