Вітаємо Георгія Романова, який увійшов до 20-ки найкращих у світі!

Romanov

22 лютого в місті Тарту (Естонія) стартував чемпіонат світу серед студентів з орієнтування на лижах. Представники з 14 країн світу виборювали нагороди на дистанціях спринту, естафеті, масстарті та середній дистанції. Нагадаємо, що право на участь у цих змаганнях здобули 2 представники з України. І приємно, що один з них – студент факультету фізичного виховання та спорту, Майстер спорту України Георгій Романов
   Непросто склався у Георгія сезон 2017-2018 року. Після багатьох тисяч кілометрів тренувального об’єму на лижах, лижоролерах, бігом та імітаційних робіт йому вдалося підійти в гарній формі до проміжних стартів. Але прикрі помилки і пошкоджене обладнання (пошкодженні лижі та палиці), ставали на заваді в реалізації 100% можливостей цього обдарованого та талановитого спортсмена. Але як би там не було, Георгію Романову вдалося вибороти звання чемпіона України 2018 року серед дорослих (елітних) спортсменів.
    І нарешті головний старт сезону – чемпіонат світу серед студентів. Найсильніші спортсмени, зірки світового рівня, фантастично підготовлені траси, шалена конкуренція. Безперечно, психологічний тиск на спортсменів був неймовірним. І на дистанції спринту Георгію Романову не вдалося себе опанувати і відповідно продемонструвати гарний результат. На дистанції масстарту не спрацювала безконтактна відмітка, і як наслідок – дискваліфікація. Прикро, але правила є правила! Залишався останній день, середня дистанція. Георгій зібрався і показав на що здатен. Тому цілком заслужено потрапив до 20-ки найкращих спортсменів світу. Слід звернути увагу на те, що це найвище досягнення українських спортсменів за всю історію участі на чемпіонатах світу серед студентів.
    У 2019 році відбудеться Всесвітня Універсіада, і Георгій Романов безперечно має усі шанси стати не лише її учасником, а й одним з претендентів на перемогу. Цьогорічний виступ продемонстрував неабиякий потенціал і здатність спортсмена до прогресу. Тож, вітаємо Георгія Романова з прекрасним результатом та бажаємо успіхів у спортивній та навчальній діяльності!

Server Time: 2018-12-19 09:19:03